Detailing
PPF ochrana
WRAP
Individualizace

Detailing

Postaráme se o to, aby byl váš vůz čistý a jako nový. Začneme od těch nejmenších prostorů a skulin v interiéru, přesuneme se ke karoserii a na závěr ošetříme lak aby zůstal jako nový. Díky tomu budou zapomenuty roky, kdy se auto pouze vysávalo a mylo na portálové myčce.

Ve spolupráci s Mitchka Detailing jsme certifikovaní partneři autokosmetiky CARPRO a zaručujeme nejlepší výsledky a kvalitu odvedené práce.

PPF ochrana

Nejúčinnější ochranu laku celé karoserie, i menších detailů, zajišťuje PPF folie (paint protection film). Zcela průhlednou vrstvu polyuretanové folie poznáte podle vysokého lesku, hydrofobní úpravy a mnohem nižšího usazování nečistot. PPF folie mají také vlastnost self-healing, takže sama zacelí drobné oděrky z běžného provozu.

Pracujeme s foliemi XPEL a DADA Shield, které patří mezi technologickou špičku.

WRAP

Toužíte své auto odlišit? Pomocí wrap folií si můžete vybrat barvu i finální vzhled a vyvarovat se lakování celého vozu. Folie dokonale překryje původní barvu – u celého vozu i jednotlivých částí. Personalizované folie mohou nést logo vaší firmy nebo designové potisky podle vašeho přání.

Individualizace

Jiná barva okenních lišt, barva kol, netypické prahové lišty, či performance úpravy vozu… Vaše sny o voze plníme, nestavíme jim překážky. A pokud nemáte představu, jen víte, že byste chtěli auto trochu změnit, zavolejte a my vám navrhneme pár variant.

Mějte auto, které mluví za vás.

Daniel Voříšek
AutaProTo+
+420 725 999 514

Kontaktujte nás

Líbilo se Vám nějaké auto z mé nabídky? Nebo byste rádi jiné podle Vašich představ?
Neváhejte nás kontaktovat.

Jméno*

Váš e-mail*

Váš telefon

Vaše zpráva*

Tyto stránky jsou chráněny technologií reCAPTCHA. Při jejim využití je dbáno na zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

Odesláním zprávy souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů.

Kontakt

Auta ProTo s.r.o.

T. G. Masaryka 1147, Litomyšl
+420 725 96 96 96
Najít trasu