O mně | Auta ProTo s.r.o.

O mně


Jmenuji se Tomáš Procházka, je mi 36 let a pocházím z Ústí nad Orlicí. Vystudoval jsem střední průmyslovku a po úspěšně složené maturitě se stal vojákem z povolání.

V armádě jsem sloužil dohromady deset let. Při své službě jsem se zúčastnil i několika zahraničních vojenských misí. Po odchodu z armády směřovala má profesní kariéra k automobilům. Získal jsem práci v autosalonu a postupně se vypracoval až na post manažera dovozu a prodeje vozidel.

V roce 2014 jsem založil svou vlastní firmu. Od té doby jsem dovezl a prodal stovky aut celé řadě spokojených zákazníků.

Služba v armádě a účast na vojenských misí mi dala do života spoustu cenných zkušeností. Mimo jiné jsem na vlastní kůži poznal opravdovou sílu hodnot jako spolehlivost či důvěra. Tyto hodnoty razím i při vykonávání svého nynějšího podnikání.

Lidé se při koupi ojetých aut velmi často setkávají s podvody a levárnami všeho druhu: havarovaná auta inzerována jako nepoškozená, stočené kilometry na tachometru nebo falešný původ prodávaného vozidla. Takové praktiky odsuzuji jako podvod.

Každý řidič svěřuje svému autu život svůj i celé posádky, proto má výsostné právo vědět, jaké auto kupuje. Život je to nejcennější, co máme. Je třeba si ho vážit a mít úctu k životu vlastnímu i ostatních.

Při prodeji aut tak garantuji jejich nehavarovanost, originální počet najetých kilometrů i kompletní servisní historii. Úcta ke svým zákazníkům a jejich bezpečí pro mě vždycky byla a bude prioritou.

Tomáš Procházka

Reference

Co o mně napsali mí klienti.