Zaměřujeme se především na auta střední a vyšší třídy. Auta jsou maximálně po prvním majiteli nebo ukončeném operativním leasingu. Garantujeme jejich nehavarovanost, úplnou servisní historii a skutečný počet najetých kilometrů.

Dovoz na zakázku

Pokud si nevyberete auto z naší aktuální nabídky, rádi Vám najdeme a dovezeme vůz dle Vaši konkrétní specifikace a výbavy. Automobil dostanete do deseti pracovních dnů, navíc zcela připravené pro užívání!

Vůz vám vyčistíme, zajistíme povinnou výbavu pro silniční provoz na území ČR a k tomu zařídíme český technický průkaz.

Skutečný počet najetých kilometrů

Garance stavu a původu

Servisní historie

Nehavarovanost

Komisní prodej automobilů

Díky náplni naší práce se celý den pohybujeme po internetových bazarech a nabídkách aut. Pokud chcete prodat své auto za nejlepší cenu, nebojte se nám ozvat. Auto nafotíme a rozešleme na nejnavštěvovanější placené inzertní servery. V případě úspěšného prodeje si účtujeme férovou 3% provizi. Pro klienty, kteří již využili našich služeb, to děláme automaticky zcela zdarma.

Výkup automobilů

Za Vaše auto dostanete peníze na ruku. V automobilech se vyznáme a rádi Vám stanovíme oboustranně výhodnou cenu. Díky možnosti protiúčtu můžete navíc přijet Vaším původním, odjet v parádním novém a zaplatit jen rozdíl v ceně.

Financování

Nabízíme pouze spolehlivá auta za rozumnou, nepřemrštěnou cenu. Díky partnerství s řadou společností Vám navíc pomůžeme nastavit spotřebitelský úvěr k Vaší maximální spokojenosti.

Spotřebitelského úvěru není třeba se nijak bát. Je vhodný jak pro podnikatele, tak pro soukromé osoby. Lze tak financovat i 100% ceny vozu (s 0% akontací). Oproti leasingu má tu výhodu, že jste již od prvního dne úplným majitelem Vašeho nového vozu. Splátky lze rozložit až na 84 měsíců, využít můžete však i možnost předčasného splacení. V případě, že jste plátce DPH, je Vám celé DPH vráceno. Úvěr i se všemi formalitami Vám navíc pomůžeme sjednat na počkání – obvykle do třiceti minut.

Nabízíme

  • Kvalitní vozidla po prvním majiteli, se servisní historií a s průměrným stářím nepřesahujícím 5 let.
  • Výběr dovoz auta přesně dle Vašich individuálních požadavků.
  • Důkladné prověřené vozy s certifikátem CEBIA.
  • Zvýhodněné financování (např. formou spotřebitelského úvěru) od partnerských společností.
  • Kompletní vyřízení formalit spjatých s registrací vozidla v ČR.

Kontakt

Auta ProTo s.r.o.

T. G. Masaryka 1147, Litomyšl
+420 725 96 96 96
Najít trasu